EXCLUSIVE MK

Tag : даниела димитровска

НАСЛОВНА Шоу биз

ЦВЕТА ОТКАКО Е ВО ВРСКА СО ОВОЈ ФУДБАЛЕР – поранешната сопруга на Амиџиќ провоцира како никогаш претходно, Македонката вака му враќа на водителот!

Angela
Поранешната сопруга на водителот Огнен Амиџиќ, Даниела Димитровска која неодамна се разведе од него во врска е со поранешниот фудбалер Јеврем Косниќ. Српските медиуми пишуваат дека таа наводно со него е веќе шест месеци, а...