EXCLUSIVE MK

Tag : дара бубамара

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Дара Бубамара „вградила“ 7.500 евра во градите и задникот

Angela
Српската пејачка Дара Бубамара ги подигнала своите и онака огромни гради, а потоа ги зголемила за една големина. Така, пејачката наместо седумка, гордо ја шета бројката осум, а сигурно може да се пофали со една...
НАСЛОВНА Шоу биз

Дара Бубамара објави видео без фотошоп и филтри, обожавателите во недоумица дали е тоа нејзиниот вистински изглед? (ФОТО)

Angela
Пејачката Дара Бубамара често е мета на критики поради фотошопот кој речиси го злоупотребува за да изгледа што е можно помладо и послабо, а сега објави видео без филтри и се пофали дека ослабела. Имено,...
НАСЛОВНА Шоу биз

Ми се додворуваат момчиња колку мојот син, не ме интересираат парите кај мажите, еве што уште сака Дара Бубамара

Angela
Пејачката Дара Бубамара синоќа настапи во Белград, а по тој повод проговори за својата кариера, мажите и синот Коста и откри дека и се пуштаат момчиња кои се малку постари од нејзиниот син Коста. Како...
НАСЛОВНА Шоу биз

Дара Бубамара во секси издание во тоалетот – кога ја крена ногата направи вистински хаос, разбирливо сите гледаа во овој дел од телото (ФОТО)

Angela
Српската пејачка Дара Бубамара повторно ги воодушеви фановите на социјалните мрежи со нова објава. Русокосата пејачка објави фотки и видео од тоалетот. Пејачката објави видео кое предизвика многу коментари. Во видеото Дара ја покажува својата...
НАСЛОВНА Шоу биз

„БОЛИ ГЛАВА ОД ЦЕНАТА“ – Дара Бубамара чекаше шест месеци за да го има ова во гардероберот, ниту вие нема да верувате колку пари е! (ФОТО)

Angela
Српската пејачка Дара Бубамара обожува да троши пари на патувања, автомобили, гардероба, а сега се пофали и со новата чанта која има вртоглава цена. Пејачката на својот Инстаграм профил сподели со следбениците дека има нова...
НАСЛОВНА Шоу биз

ГРАДИТЕ ЕДВАЈ НЕ ИСПАДНАА – Дара Бубамара облече минијатурно бикини и „претера“ со зголемувањето на силиконите на Фотошоп (ФОТО)

Angela
Пејачката Дара Бубамара овие денови ужива на заслужен одмор во Бразил. Фановите на нејзиниот Инстаграм профил веќе со денови ги почестува со провокативни фотографии и видеа во бикини, а истото го направи и овој пат....
НАСЛОВНА Шоу биз

Фотографија стара три децении: Еве како изгледала Дара Бубамара пред естетските корекции

Angela
Дара Бубамара никогаш не ги криела своите естетски корекции, па многу често зборувала за своите процедури. Меѓутоа, деновиве низ социјалните мрежи кружи фотографија од почетокот на нејзината кариера на која пејачката е сосема природна. Естетска...
НАСЛОВНА Шоу биз

Како ли му е на фотографот кој ја сликал Дара Бубамара – силиконите на пејачката поголеми од главата, за да ја посети оваа плажа искеширала 25 илјади евра (ФОТО)

Angela
Српската пејачка Дара Бубамара ги спакува куферите и замина далеку од Балканот. Имено таа заедно со своите соработници заминала за Бразил каде ги почестила со одмор вреден 25 илјади евра.   View this post on...