EXCLUSIVE MK

Tag : дарко лазиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Некој сака да ми ја „скине“ главата: Дарко Лазиќ се огласи по скандалозната снимка од него

Angela
Неодамна на социјалните мрежи се појави видео од настапот на Дарко Лазиќ во Хановер на кое може да се види како тој само ја отвора устата, пеејќи ги хитовите на легендарниот Синан Сакиќ. Веднаш снимката...
НАСЛОВНА Шоу биз

НА ВЕЛИГДЕН ПРИКОВАН ЗА КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ не може да стане, неговата девојка му ги преврзува раните (ФОТО)

Angela
Пејачот Дарко Лазиќ неодамна беше опериран за затегнување на кожата на стомакот, а после тоа неговата здравствена состојба се искомплицира. Тој извесно време закрепнуваше во приватна болница, а неговата девојка Катарина сега на својот Инстаграм...
Шоу биз

СЕ ОГЛАСИ ОД БОЛНИЧКИОТ КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ повторно во болница, не му доаѓа ум на пејачот, еве каква компликација има сега (ФОТО)

Angela
Фолкерот Дарко Лазиќ беше опериран за затегнување на кожата, а сега повторно заврши во болница. Пејачот морал да мирува за да избегне компликации, на кои не се придржувал, па настанало крварење и тој морал повторно...