EXCLUSIVE MK

Tag : дарко радовановиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

НАМЕСТО ДА ГО СЛАВИ РОДЕНДЕНОТ НА ЌЕРКИЧКАТА ЗАМИНА ВО СМРТ: Кумот на српскиот пејач со потресни детали еден час пред тој да загине (ФОТО)

Angela
На денешен ден 11 јуни се одбележаа 12 години од смртта на пејачот Дарко Радовановиќ , а сега неговиот кум откри детали од нивната последна средба во животот. -Дарко последен пат го видов еден час...