EXCLUSIVE MK

Tag : дарко филиповиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Дарко Филиповиќ заработува повеќе пари од бизнисот отколку со пеењето: Пејачот целата заштеда ја инвестирал во ова – овој бизнис е тренд во поново време!

Angela
Пејачот Дарко Филиповиќ деновиве е во центарот на вниманието откако се разведе од сопругата Јасмина која го изневерила со неговиот пријател. Поради приватниот бродолом сега јавноста се повеќе се занимава со животот на пејачот, а...
НАСЛОВНА Шоу биз

ГО ИЗНЕВЕРИЛА СО КРИМИНАЛЕЦ КОЈ ГО БАРА ГЕРМАНСКАТА ПОЛИЦИЈА – Дарко Филиповиќ преку песна од Македонија со провокација до неверната сопруга (ВИДЕО)

Angela
Пејачот Дарко Филиповиќ се разведен по 12 години брак со Јасмина со која ја имаат заедничката ќерка Настја. Како пејачот неодамна откри неговата поранешна сопруга го изневерувала со нивниот пријател, за што тој дознал по...
НАСЛОВНА Шоу биз

СЕМЕЈСТВОТО ЈА ОТПИШАЛО, ОТКАКО ГО ИЗНЕВЕРУВАЛА СО НАЈДОБРИОТ ПРИЈАТЕЛ – пејачот Дарко Филиповиќ со шок тврдење, И ТОА НЕ Е СЕ!

Angela
Денеска како гром од ведро небо во јавноста се прошири веста дека пејачот Дарко Филиповиќ се разведува по 12 години брак со својата сопруга Јасмина. Таа претходно денес за медиумите откри дека „подобро е добар...
НАСЛОВНА Шоу биз

ОБОЖАВА ДА Е ГОЛА: Сопругата на Дарко Филиповиќ е секс бомба, а тој ја одбегнувал со години – не се вртел дома и се правдал дека е „УМОРЕН“ (ФОТО)

Angela
Како гром од ведро небо се прошири веста дека се разведува пејачот Дарко Филиповиќ по повеќе од 12 години брак. Откако неговата сопруга Јасмина пронашла сомнителни пораки во неговиот телефон ги собрала парталите и го...
НАСЛОВНА Шоу биз

КОГА СОПРУГА МУ ГО ПРОНАШЛА ОВА ВО ТЕЛЕФОНОТ СИ ГИ СОБРАЛА ПАРТАЛИТЕ – се разведе српскиот пејач Дарко Филиповиќ, причината ќе ве остави подзинати!

Angela
Пејачот Дарко Филиповиќ се разведе од сопругата Јасмина по 12 години брак. Сопругата на пејачот со ќерката наводно се иселиле од заедничкиот стан откако наводно му пронашла сомнителни пораки во телефонот. -Дарко и Јасмина со...