EXCLUSIVE MK

Tag : дедиње

НАСЛОВНА Шоу биз

Базен во куќата, кристален лустер, мермерни скали: Погледнете го секој агол од вилата на Цеца на Дедиње (ФОТО)

Angela
Најголемата балканска ѕвезда Цеца Ражнатовиќ ја отвори вратата од својот дом на Дедиње само за документарната шоу програма „Цеца шоу“ која се емитува на ТВ Блиц. Како што еднаш раскажа Цеца Ражнатовиќ, ѝ било понудено...