EXCLUSIVE MK

Tag : депилација

НАСЛОВНА Убавина

НИКОГАШ ПОЛЕСНО ДЕПИЛИРАЊЕ НА НАДУСНИЦИТЕ! Направете ја оваа ШЕЌЕРНА ПАСТА сами и безболно ослободете се од влакната!

Angela
Смесата за шеќерна паста можете да ја направите сами, дома. Предноста е што со користење на оваа метода нема да страдате од иритација на кожата и поткожни влакна. Плус, болката е неспоредливо мала. По депилацијата...