EXCLUSIVE MK

Tag : дејвид бекам

НАСЛОВНА Фудбал

Дејвид Бекам јавно за неговото нарушување: Станува среде ноќ да ја исчисти куќата, а за тоа се скарал и со Викторија

Angela
Дејвид Бекам наскоро ќе открие неверојатни детали од неговиот приватен живот што ќе ги изненадат останатите, објави платформата Нетфликс. Тие планираат да снимаат документарен филм за славниот фудбалер, пренесуваат локалните медиуми. Документарецот е со буџет...