EXCLUSIVE MK

Tag : диета

НАСЛОВНА Шоу биз

Со оваа диета ослабела 10 кг за два месеци: Карлеуша има топ затегнато тело, а оваа намирница не ја јаде никогаш! (ФОТО)

Angela
Еве како се храни Јелена Карлеуша и зошто нејзиното тело е топ затегнато Јелена Карлеуша е една од најатрактивните пејачки, а на нејзиното извајано тело и занесни облини и позавидуваат и најголемите светски ѕвезди. Сепак,...
НАСЛОВНА Шоу биз

Ана ослабе 50 килограми: Еве што јаде пејачката и како ја доведе фигурата до совршенство

Angela
Пејачката Ана Николиќ извесен период се бореше со вишокот килограми, но со помош на посебен режим на исхрана и тренинг успеа да ја доведе својата фигура до совршенство и да ослабе 50 килограми. -Мојата тајна...