EXCLUSIVE MK

Tag : дилета леота

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Дилета Леота ужива во бременоста, во бикини на плажа го покажа трудничкиот стомак

Angela
Италијанската новинарка Дилета Леота го покажа трудничкиот стомак на плажа во Мајами. Леота треба да се породи во август, а поголемиот дел од слободното време пред породувањето го поминува на плажа. Таа позираше во бикини,...
НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Најзгодната спортска новинарка Дилета Леота активно тренира и во бременоста

Angela
Една од најпознатите спортски новинарки Дилета Леота неодамна на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои напорно тренира. Откако во март ја сподели веста за првата бременост, Дилета Леота покажа дека не се откажува од...