EXCLUSIVE MK

Tag : дневен хороскоп

Астрологија НАСЛОВНА

Лавот да ги провери информациите кои ги добива, Близнаците окупирани со приватни обврски

Angela
ОВЕН Иако ви пречат некои постапки од страна на колегите, немате време ниту желба да се вклучувате во објаснувања. Вашите приоритети ви се на памет и насочете се на она што ви е важно. Порака...
Астрологија НАСЛОВНА

Девицата во романса под превезот на тајноста, Стрелецот да внимава какви договори потпишува

Angela
ОВЕН Нагласениот знак Лав, ви носи зголемување на приходите, но и непланирани трошоци. Астероидот Купидон во вашиот знак во добар аспект со вашиот владетел Плутон, навестува страсни моменти заедно со вашиот партнер. Слушајте го советот...
Астрологија НАСЛОВНА

Непланирани трошоци за Водолијата, Рибите да избегнуваат алкохол

Angela
ОВЕН Влегувањето на Меркур во знакот Рак, во кој Сонцето е веќе под влијание на Нептун, ве предупредува да се грижите за документацијата, особено ако сте приватно лице. Положбата на Месечината, во вечерните часови, носи...
Астрологија НАСЛОВНА

Дневен хороскоп – за овој знак денеска доаѓаат пари, особено родените во овој знак ги очекува кавги со роднините

Angela
Овен Првата четвртина од Месечината во Вага, спроти астероидот Купидон во вашиот знак, навестува запознавање со шармантна личност. Тригон со Плутон ви носи зголемување на заработката, а противењето со Нептун ви дава инспирација, доколку се...
Астрологија НАСЛОВНА

До крајот на денот овој знак да им верува на инстинктите и да ја остави интуицијата да ги води, а еве што ги очекува родените во месец јуни

Angela
Овен Денеска вашиот авантуристички дух ќе биде целосно изложен. Прифатете ги новите искуства и предизвикајте се да пробате нешто надвор од вашата комфорна зона. Може да најдете неочекувана возбуда и радост. Бик Ден е да...
Астрологија НАСЛОВНА

Љубов и само љубов: Совршен ден за овие припадници од зодијакот, еве што ги очекува до крајот на денот!

Angela
ОВЕН Реешението на ситуацијата која ве мачи може да биде многу добро за вас. Успешно ќе ги решите сите деловни проблеми. Ви се допаѓа личност која покажува дека не е рамнодушна кон вас. Мал пад...
Астрологија НАСЛОВНА

Дневен хороскоп: Во последниот работен ден од неделата овој знак го очекува голем успех на деловен план, особено за еден знак доаѓа љубовта!

Angela
Овен Работа: Овој работен ден би можел да биде и нешто понапорен за повеќето Овни, особено кога се работи за документација, договори и разни документи, па затоа треба да внимавате доволно и да внимавате што...
Астрологија НАСЛОВНА

Дневен хороскоп: За еден знак проблеми, за друг успех

Angela
ОВЕН Доколку по којзнае кој пат не сте ги предвиделе деталите во работата, ќе се уверите дека брзиот профит е поврзан со најголеми ризици. Ако се двоумите, проучете ги вистинските опции кои ви се достапни...
Астрологија НАСЛОВНА

Дневен хороскоп – овој знак е полн со енергија, а еден знак особено го очекува ново љубовно познанство на работното место

Angela
ОВЕН Без да се жалите, ќе се посветите на работата и ќе барате можни начини да ја подобрите нејзината организираност. Но, немојте да си создавате непотребна тензија, размислете за одмор. Заедно со пријателите уживајте во...
Астрологија НАСЛОВНА

Дневен хороскоп – овој знак чека новости за да започне нов бизнис, а овој знак ќе има хармоничен ден со саканата личност

Angela
ОВЕН Имате правилен пристап и луѓето ги прифаќаат вашите идеи и лидерство. Доколку сте слободни, денот е поволен за да запознаете личност која ќе ве освои и шармира на прв поглед. Бидете зафатени, избегнувајте тешки...