EXCLUSIVE MK

Tag : домашна помошничка

НАСЛОВНА Светот на познатите

Шварценегер откри детали за неверството: Сè се дозна кога детето почна да личи на мене – цело семејство беше скршено

Angela
Арнолд Шварценегер зборуваше за аферата што ја имал во 1996-та година со домашна помошничка додека сè уште бил во брак со Марија Шрајвер. Актерот (75) би требало да ја раскаже својата животна приказна во претстојниот...