EXCLUSIVE MK

Tag : доналд трамп

Занимливости

Доналд Трамп повторно ѕвезда на туѓи венчавки – овие парови овој ден никогаш нема да го заборават, се појавил од никаде!

Angela
Доналд Трамп неретко „сам се кани“ на свадбените свечености што се одржуваат на неговите голф-терени и во неговите луксузни хотели, па ги користи сите тие прилики и за политички говори… Овојпат се случи нешто слично,...