EXCLUSIVE MK

Tag : дрон

Занимливости НАСЛОВНА

Со дрон ја следел сопругата за да провери дали го изневерува: Тоа што го снимил му го скршило срцето (ВИДЕО)

Angela
Кога се сомневаме дека партнерот не‘ изневерува, постојат различни начини на кои можеме да ги потврдиме нашите сомнежи пред да го соочиме со доказите што ги имаме. Сомнителниот сопруг Џон Консиљо решил да користи дрон...