EXCLUSIVE MK

Tag : дубаи

НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешната српска тенисерка гола во када во Дубаи – ги предупреди следбениците дека не е за тие со слабо срце, огромните гради едвај ги прекри со рацете (+18)

Angela
Поранешната српска тенисерка Тамара Бојаниќ им се претставува на своите следбеници во се попровокативни и поразголени изданија. Оваа атрактивна дама веќе подолго време заработува од својот профил на контроверзната апликација „Only fans“, каде објавува и...
Занимливости НАСЛОВНА

Остров направен само од песок во Дубаи продаден за 30 милиони евра

Angela
Остров направен само од песок во Дубаи, на кој нема ништо друго, освен што е само во облик на морско коњче е продаден за 30 милиони евра. Џумеира Беј во Дубаи има површина од околу 2.000...