EXCLUSIVE MK

Tag : душан влаховиќ

НАСЛОВНА Фудбал

МИСЛЕШЕ ДЕКА НЕМА КОЈ ДА ГО ВИДИ, ПА ГИ СОБЛЕЧЕ ШОРЦЕВИТЕ ЗА КАПЕЊЕ – на Душан Влаховиќ веќе не му е добро, девојките ПОДЗИНАА (ФОТО)

Angela
Српскиот фудбалер Душан Влаховиќ овие денови ги поминува на Миконос заедно со своите пријатели. Еден од најпосакуваните фудбалери во регионот, но и во Италија беше уловен како ужива на плажа само по шорцеви на себе....