EXCLUSIVE MK

Tag : ева лонгорија

НАСЛОВНА Свет

ВИДЕО: Упс, Ева Лонгорија ја тргна раката на Бајден од чудната прегратка

Angela
Американскиот претседател Џо Бајден и актерката Ева Лонгорија неодамна се сретнаа во Белата куќа, а неговиот потег го привлече вниманието на нејзините обожаватели. Бајден одлучи да го прекрши протоколот и наместо да се ракува, ја...