EXCLUSIVE MK

Tag : емили ратајковски

НАСЛОВНА Шоу биз

Емили Ратајковски ги покажа стомачните на сред улица: Нејзиниот аутфит нема да ве остави рамнодушни (ФОТО)

Angela
Модните комбинации на Емили Ратајковски отсекогаш биле забележани, без разлика дали решила да носи провокативни парчиња, или пак нејзиниот избор бил поскромна гардероба. Овој пат таа се одлучи за стајлинг кој никого не остава рамнодушен....