EXCLUSIVE MK

Tag : ерлинг халанд

НАСЛОВНА Фудбал

ИМАЛО ЗОШТО ЈА КРИЕ ОД ЈАВНОСТА – кога светот дозна колку години има девојката на Халанд таа со право ги избришала социјалните мрежи (ФОТО)

Angela
Норвешкиот фудбалер Ерлинг Браут Халанд го прослави освојувањето на Лигата на шампионите со својата девојка Изабел. Изабел му се придружи на Халанд на теренот, потоа зеде едно од столчињата што ги користеа камерманите, го донесе...