EXCLUSIVE MK

Tag : жељко ражнатовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ТОРТА НА НЕКОЛКУ КАТА И ПОДАРОЦИ НА СИТЕ СТРАНИ – прославата не можеше да се одложи и покрај трагедијата која ги снајде (ФОТО)

Angela
Внукот на пејачката Цеца викендов го прослави својот роденден во Титл каде живее нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ со сопругата Богдана. Семејството и пријателите се собраа во Титл како би го одбележале овој важен датум за...