EXCLUSIVE MK

Tag : загината

НАСЛОВНА Шоу биз

ЅВЕЗДАТА ОД ФИЛМОВИТЕ НА ДИЗНИ ЗАГИНА НА БИЗАРЕН НАЧИН – имаше само 30 години, лекарите не можеле да направат ништо по овој кобен настан (ФОТО)

Angela
Јужнокорејската актерка Парк Су Рјун трагично почина на 30-годишна возраст, објави „Осен“. Таа наводно починала откако паднала по скали додека се враќала дома во неделата попладне. Актерката била пренесена во болница и лекарите се бореле...