EXCLUSIVE MK

Tag : загубено бебе

НАСЛОВНА Шоу биз

Воопшто не и е лесно: Откако и се случи трагедијата, Анастасија го деактивираше профилот на Инстаграм

Angela
По трагедијата која и се случи, Анастасија Ражњатовиќ е недстапна на социјалните мрежи. Пејачката имала спонтан абортус и го изгуби бебето кое на свет требаше да дојде во месец Октомври. Тажната вест ја објави нејзиниот...