EXCLUSIVE MK

Tag : Зендаја

НАСЛОВНА Шоу биз

Убавата славна актерка ИЗБРКАНА од луксузен ресторан, ова е причината – погледнете како е облечена (ФОТО)

Angela
Американската актерка Зендаја доживеа непријатност во саботата во Рим, бидејќи беше одбиена за влез во луксузен ресторан поради нивниот строг кодекс на облекување. Една од најжешките ѕвезди на денешницата носеше долги панталони и црн горен...