EXCLUSIVE MK

Tag : зет

НАСЛОВНА Шоу биз

Зетот на Цеца никогаш не се појавува во јавноста – живее заедно со пејачката речиси 20 години и има посебна улога во вилата на Дедиње (ФОТО)

Angela
Сестрата на балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ речиси 20 години живее во вилата на Дедиње заедно со своето семејство. Внуката на Цеца, Хелена Очокољиќ пред два дена го прослави својот 18- роденден, а само неколку...