EXCLUSIVE MK

Tag : ивана кнол

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Најзгодната хрватска навивачка направи хаос во Ротердам – Навивач сакаше да се слика со неа, интервенираше полицијата

Angela
Една од најпознатите хрватски навивачки Ивана Кнол пристигна пред почетокот на натпреварот помеѓу Хрватска и Холандија во Лигата на нации, а многу фанови и пријдоа да се фотографираат. Но, набрзо настанал проблем по што морала...
НАСЛОВНА Шоу биз

Се соблече и ги стисна градите на Велигден – најпознатата хрватска навивачка во танга позираше како зајче, а кога ги крена нозете сите гледаа во овој детаљ (ФОТО)

Angela
Ѕвездата на Мундијалот во фудбал од Катар, хрватската старлета Ивана Кнол, посебно се потруди за денешната објава на Инстаграм. Таа го честиташе Велигден на нејзиниот супер посетен профил. – Едно зајче ви го честита Велигден...