EXCLUSIVE MK

Tag : ива гргуриќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Старлетата го промени личниот опис: Ива Гргуриќ повеќе не ја препознава ниту сопствената мајка, особено силиконите ги зголеми двојно (ФОТО)

Angela
Старлетата Ива Гргуриќ го промени личниот опис со пластичните операции, а сега се појави во емисија каде ретко кој ја препозна. Имено, Ива сега изгледа сосема поинаку, откако направи уште неколку операции и косата ја...