EXCLUSIVE MK

Tag : изневерување

НАСЛОВНА Шоу биз

ГО ИЗНЕВЕРИЛА СО КРИМИНАЛЕЦ КОЈ ГО БАРА ГЕРМАНСКАТА ПОЛИЦИЈА – Дарко Филиповиќ преку песна од Македонија со провокација до неверната сопруга (ВИДЕО)

Angela
Пејачот Дарко Филиповиќ се разведен по 12 години брак со Јасмина со која ја имаат заедничката ќерка Настја. Како пејачот неодамна откри неговата поранешна сопруга го изневерувала со нивниот пријател, за што тој дознал по...
НАСЛОВНА Шоу биз

„ПИКЕ МЕ ИЗНЕВЕРУВАШЕ ДОДЕКА ТАТКО МИ БЕШЕ НА ИНТЕНЗИВНА НЕГА“ – Шакира реши да го разоткрие поранешното момче до крај: Сè дознав од медиумите!

Angela
Шакира не мислеше дека ќе преживее кога дозна дека поранешниот фудбалер на Барселона Жерар Пике ја „издал“ додека нејзиниот татко бил на интензивна нега. „Тој дојде во Барселона да ме утеши откако ме обзеде тага...
Занимливости НАСЛОВНА

Со дрон ја следел сопругата за да провери дали го изневерува: Тоа што го снимил му го скршило срцето (ВИДЕО)

Angela
Кога се сомневаме дека партнерот не‘ изневерува, постојат различни начини на кои можеме да ги потврдиме нашите сомнежи пред да го соочиме со доказите што ги имаме. Сомнителниот сопруг Џон Консиљо решил да користи дрон...