EXCLUSIVE MK

Tag : израел

НАСЛОВНА Шоу биз

ЕВРОПА ОДЛЕПИ ПО НЕА, А НЕКОГАШ ЧИСТЕЛА ТОАЛЕТИ – претставничката на Израел е вистинска секс бомба која има служено и војска (ФОТО)

Angela
Атрактивната претставничка на Израел на овогодинешната Евровизија Ноа Кирел беше прогласена за една од најзгодните и најубавите претставнички од страна на фановите ширум Европа. Таа го освој високото трето место во саботното финале, а со...
НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешната членка на групата „Hurricane“ тврди дека претставничката на Израел ја копира: „Ивана и годинава на Евровизија, ви се извинуваме“ (ФОТО)

Angela
Ивана Николиќ, поранешна членка на групата „Hurricane“ која во 2021 година ја претставуваше Србија на Евровизија, тврди дека Ноа Кирел, овогодишната претставничка на Израел, го копира нејзиниот изглед. Имено, Ивана на својот Инстаграм профил споделила...
НАСЛОВНА Шоу биз

СЕКС БОМБА НА 22 ГОДИНИ – публиката занеме од израелската преставничка на Евровизија, кога ќе ја видите особено по бикини ќе подзинете (ФОТО)

Angela
Претставничката на Израел на Евровизија е 22-годишната Ноа Кирел, позната како актерка, пејачка и судија во шоуто „Israel’s Got Talent“. Многумина ја сметаат за најубава натпреварувачка, а веќе има обожаватели меѓу другите изведувачи, пишува „Слободна...