EXCLUSIVE MK

Tag : илма карахмет

НАСЛОВНА Шоу биз

СЕ СЕЌАВАТЕ НА ИЛМА КАРАХМЕТ: На 2-ри мај го прослави 23 роденден, нема шанси да ја препознаете (ФОТО)

Angela
Младата босанска пејачка Илма Карахмет на 2-ри мај го прослави својот 23 роденден, а во оваа прилика на социјалните мрежи сподели серија фотографии и видеа каде покажа мал дел од прославата. Илма за роденденската прослава...