EXCLUSIVE MK

Tag : инфлуенсерка

НАСЛОВНА Шоу биз

И ПУКАЛЕ ВО СРЦЕТО ДОДЕКА НЕЈЗИНИОТ СИН И СОПРУГ ГО ГЛЕДАЛЕ ПЕКОЛОТ – инфлуенсерка убиена во автомобил, причината бизарна! (ФОТО)

Angela
Фитнес инфлуенсерката е убиена пред своето семејство во наводен обид за грабеж. Луан Мурта Хардим дос Сантос Мартинс била со сопругот и нивниот двегодишен син Мигелзињо, кога осомничените пришле до нивниот семеен автомобил и отвориле...
Занимливости НАСЛОВНА

Инфлуенсерка која ги продава голите фотографии на интернет сакала тетоважа од соништата – поради тоа што го добила на раката се гушеше во солзи (ВИДЕО)

Angela
Австралиска инфлуенсерка се расплакала откако отишла во странство за да ја направи тетоважата од соништата, но не испаднала како што очекувала. Тиа Кабир (19) изјавила дека отишла на Бали за да ја направи специјалната тетоважа...