EXCLUSIVE MK

Tag : инфлуенсер

Занимливости НАСЛОВНА

Инфлуенсерот Тејт обвинет за силување, трговија со луѓе и формирање група за експлоатација на жени

Angela
Контроверзниот инфлуенсер Ендрју Тејт во Романија е обвинет за силување, трговија со луѓе и формирање на организирана криминална група за сексуална експлоатација на жени. Обвинети се и неговиот брат Тристан и двајцата соработници. Сите ги...