EXCLUSIVE MK

Tag : инцидент

НАСЛОВНА Шоу биз

СКАНДАЛ НА ПРВАТА ПОЛУФИНАЛНА ВЕЧЕР – ова го немаше пред малите екрани, еве што се случи додека настапуваше фаворитот за победа (ВИДЕО)

Angela
Пејачката Лорин од Шведска важи за една од убедливите фаворити за победа на овогодинешната Евровизија, а публиката во Ливерпул вчера уживаше во нејзиниот настап на првата полуфинална вечер. Додека гледачите пред малите екрани видоа совршен...