EXCLUSIVE MK

Tag : ирина шајк

НАСЛОВНА Шоу биз

МУ СЕ ПУШТИ НА ТАЗЕ РАЗВЕДЕНИОТ ФУДБАЛЕР, НО ДОБИ КОРПА – една од најубавите жени на светот остана сама откако тој за жива глава не сакаше ништо (ФОТО)

Angela
Руската манекенка Ирина Шајк доби ,,корпа” од големата ѕвезда на американскиот фудбал Том Брејди. Колку и да е тешко да се поверува, Шајк го насочи погледот кон Брејди, но Брејди не гледаше кон неа.  ...