EXCLUSIVE MK

Tag : исчезната подморница

НАСЛОВНА Свет

ПРОНАЈДЕНИ МИСТЕРИОЗНИ ОСТАТОЦИ ОД ЕКСПЛОДИРАНАТА ПОДМОРНИЦА – светот во шок од најновата снимка која се прошири вирално (ВИДЕО)

Angela
Остатоците од подморницата Титан се исфрлени на брегот откако таа експлодира пред речиси две недели. Новата снимка покажува неколку парчиња остатоци кои се истоваруваат од Арктикот Хоризонт на пристан на канадската крајбрежна стража во Санкт...