EXCLUSIVE MK

Tag : исчезната

НАСЛОВНА Свет

Објавена последната порака на британскиот милијардер заглавен во исчезнатата подморница – по оваа порака ќе почнете да се сомневате и вие

Angela
Пензионираниот астронаут на НАСА, полковник Тери Виртс, рече дека неговиот пријател, британскиот милијардер Хамиш Хардинг му испратил порака непосредно пред да заплови со подморницата на пат со потонатиот брод Титаник. Хардинг е еден од петте...