EXCLUSIVE MK

Tag : Кевин Костнер

НАСЛОВНА Светот на познатите

Кевин Костнер се разведува по 19 години брак: Се огласи актерот по тврдењата дека ја изневерил сопругата

Angela
Познатиот холивудски актер Кевин Костнер (68) и неговата 19 години помлада сопруга Кристин Баумгартнер се разведуваат по 19 години брак, а во медиумите се појавија бројни шпекулации за причините за разделбата. Манекенката и дизајнерката поднела...