EXCLUSIVE MK

Tag : клара чиа марта

НАСЛОВНА Шоу биз

„ПИКЕ МЕ ИЗНЕВЕРУВАШЕ ДОДЕКА ТАТКО МИ БЕШЕ НА ИНТЕНЗИВНА НЕГА“ – Шакира реши да го разоткрие поранешното момче до крај: Сè дознав од медиумите!

Angela
Шакира не мислеше дека ќе преживее кога дозна дека поранешниот фудбалер на Барселона Жерар Пике ја „издал“ додека нејзиниот татко бил на интензивна нега. „Тој дојде во Барселона да ме утеши откако ме обзеде тага...
НАСЛОВНА Светот на познатите

Жерар Пике пак во проблеми: „Клара е постојано намуртена и незадоволна“ (ФОТО)

Angela
Додека ја решава ситуацијата со неговите патувања за да ги посети своите деца Милан и Саша, Жерар Пике има уште еден проблем, бидејќи треба да се справи со постојаното лутење и незадоволство на неговата сегашна...
Шоу биз

Популарноста на Пике и Клара Чиа вртоглсво расте: Фановите истражуваа – ВАКА би изгледале нивните деца! (ФОТО)

Angela
Откако врската на Пике и Клара стана официјална, таа е главна тема на разговор кај многу луѓе, а секојдневно се пласираат нови вести и шпекулации околу целата ситуација. Иако се уште не се знае дали овој пар е подготвен...