EXCLUSIVE MK

Tag : количка за бебе

НАСЛОВНА Шоу биз

Синот на Сораја се вози во иста количка како децата на Роналдо – не може ниту да претпоставите колку пари е, ќе подзинете од изгледот (ФОТО)

Angela
Старлетата Сораја Вукелиќ пред месец и половина стана мајка. За време на својата бременост, таа беше отсутна од социјалните мрежи, но сега е повторно активна на истите.   View this post on Instagram   A...