EXCLUSIVE MK

Tag : кортни кардашијан

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Публиката во шок, Кортни Кардашијан извади транспарент среде концерт и соопшти дека е бремена

Angela
Кортни Кардашијан сподели видео на својот Инстаграм профил во кое открива дека е бремена. Имено, таа одлучила на поинаков начин да му ја открие бременоста на својот сопруг Тревис Баркер, држејќи транспарент во рацете на...