EXCLUSIVE MK

Tag : костим за капење

Занимливости НАСЛОВНА

НАЈМОДЕРНИОТ КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ ШОКИРА ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ: Којa ќе се осмели да го носи, нека се спреми за ПОГЛЕДИ ОД ЦЕЛАТА ПЛАЖА

Angela
Британската водителка и пејачка Ешли Робертс е позната како докажана трендсетерка и вљубеничка во модата, а нејзините шик, деловни изданија повторно и повторно не воодушевуваат. Сепак, убавата русокоса сака да следи и трендови на плажа,...