EXCLUSIVE MK

Tag : кралица на бакшишот

Занимливости НАСЛОВНА

Кралица на бакшишот: Оваа балканска пејачка само за една песна доби половина милион евра (ФОТО)

Angela
Бугарската пејачка Јулија Бикова многумина ја сметаат за кралица на ромските веселби. Голем е бројот на оние кои сакаат таа да им пее на нивната прослава со нејзината песна, а не штедат ни пари само...