EXCLUSIVE MK

Tag : крситина тодоровиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Пејачката од „Ѕвездите на гранд“ се разведе од сопругот, па ослабе 100 килограми: Погледнете како денес изгледа Крстина, устата ќе ви падне до земја! (ФОТО)

Angela
Крстина Тодоровиќ беше претставена на јавноста за време на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“. Таа со своите вокални способности ги воодушеви публиката и жирито, но во текот на целиот натпревар беше критикувана поради вишокот килограми....