EXCLUSIVE MK

Tag : крстан ражнатовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Преубав е и повеќе од јасно е на кого личи: Крстан за прв пат позираше пред камерите, а Вељко гордо го држеше

Angela
Семејството Ражњатовиќ сè уште не може да се опорави од многуте добри вести кои животот им ги подари за само неколку дена. Сопругата на Вељко Ражњатовиќ се породи пред неколку дена и на свет донесе...