EXCLUSIVE MK

Tag : крштевка

НАСЛОВНА Шоу биз

НА ОВОЈ ПРАЗНИК МУ НАПРАВИЛЕ ТАЈНА КРШТЕВКА – сите детали од прославата за малиот Крстан, Цеца особено ќе ви падне во очите поради овој детаљ (ФОТО)

Angela
Боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ тајно го крстиле синот Крстан на православниот празник Спасовден. Имено дури една недела откако тајно го крстија синот се појави видео снимка од церемонијата, а деталите следуваат...