EXCLUSIVE MK

Tag : кума

НАСЛОВНА Шоу биз

НЕРАЗДЕЛНИ ДРУГАРСКИ СЕ ОД 12 ГОДИШНА ВОЗРАСТ – оваа позната актерка ќе и биде кума на Анастасија Ражнатовиќ на свадбата (ФОТО)

Angela
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ го очекува своето прво дете заедно со фудбалерот Немања Гудељ. Како што претходно најавија, тие чекаат девојче, а младата пејачка би требало да се породи во средината на септември. Венчавката засега...