EXCLUSIVE MK

Tag : лажирана смрт

Занимливости НАСЛОВНА

Ја лажирал својата смрт, па на погребот се појави со хеликоптер – ова е причината за бизарниот чин

Angela
Дејвид Баертен (45) со помош на неговата сопруга и децата решил да приреди лажен погреб за пријателите и членовите на семејството за да открие што навистина мислат за него. За да ја рашири веста за...