EXCLUSIVE MK

Tag : Лаутаро Мартинез

НАСЛОВНА Фудбал

ФОТО: Лаутаро заплови во брачните води, најголемото име не се појави на спектакуларната свадба

Angela
На десетти јуни, Интер ќе го игра натпреварот на сезоната во Истанбул и во финалето на Лигата на шампионите ќе се соочи со Манчестер Сити. Десетина дена пред тоа првиот напаѓач на тимот, Лаутаро Мартинез...