EXCLUSIVE MK

Tag : лена стаменковиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Слаткото девојче кое го освои Балканот денес е вистинска убавица: Еве како изгледа шармантната Лена (ФОТО)

Angela
Кога во 2014-та година за прв пат се појави на сцената на еден од најпопуларните детски музички натпревари „Пинкови ѕвездички“, преслатката, десетгодишна Лена Стаменковиќ ги освои срцата на целата јавност. Со изведбата на песната „Ако...