EXCLUSIVE MK

Tag : луис енрике

НАСЛОВНА Шоу биз

Убава е како слика, но попусто: Таткото не е веќе селектор, па ѕвездата на Барселона ја откачи атрактивната девојка (ФОТО)

Angela
Феран Торес и Сира Мартинез наводно повеќе не се заедно. Фудбалерот на Барселона и ќерката на Луис Енрике наводно раскинале иако на почетокот на мај биле на краток одмор во Сен Тропе. Сè уште не...