EXCLUSIVE MK

Tag : луксузна вила

НАСЛОВНА Светот на познатите

Џеј Ло и Бен Афлек се подновија: Купија вила со 12 спални соби и 24 бањи (ВИДЕО)

Angela
Славната двојка Џенифер Лопез и Бен Афлек во средата купија нов дом во Калифорнија за 60 милиони долари. По речиси две години потрага по совршен дом, парот решил да купи имот од 3.530 квадратни метри...
Uncategorized

Пејачот целиот живот ја крие, а неговата ќерка сега објави се: Ѕирнете во безобразно скапата вила на Здравко Чолиќ (ФОТО)

Angela
И додека Здравко Чолиќ на сите можни начини настојува да за зачува својата интима далеку од очите на јавноста, неговата постара ќерка Уна е моошне активна на социјалните мрежи, а благодарение на нејзините објави на...